Optreden samen met Maranarha koor in Doorn op 14 oktober 2017

Optreden bij koor Maranatha in Doorn

Eindelijk was het zover. Na vele voorbereidingen waren wij klaar om naar Doorn te gaan. Henk had het voor elkaar om een uur eerder zijn werk te kunnen verlaten, de hapjes nog in de Herberg op te halen daarna de mannen en om nog ruim op tijd in Doorn te zijn . Wij waren reeds vooruit gereden met de heerlijke Hemelse koeken van de Romeinse herberg. Deze hebben ook voor de lekker hapjes, Falafel, etc gezorgd. Wij werden met open armen ontvangen. Eindelijk om 19.30 uur konden wij beginnen met zingen. Wij zijn allemaal begonnen met het prachtige lied “Niguun Jerusalem. Het werd gedirigeerd door Henk die al enige tijd bezig is geweest om het koor Maranatha te begleiden. Daarna volgde de officiele opening waarna het koor Maranatha psalm 65 zong. Hierna volgde het eerste blok van ons koor met een solo van onze Mirjam .Na 4 liedjes gezongen te hebben speelden Henk piano en ANGELIQUE dwarsfluit het mooie lied “Mordechai” daarna was het weer de beurt aan Maranatha . met afsluiting van hun blok gezamenlijk het Ose Shalom te zingen Wij waren blij dat Hetty ook meegezongen heeft en dat Alex in staat was om het hele optreden op te nemen.. Hierna het tweede blok van ons koor met wederom Henk en Angelique (dwarsfluit) Stolen memories uit Schindlers list. Dan weer het blok van koor Maranatha. Met een gezamenlijke afsluiting van het lied “Hava Narima” werd na een prachtige inzegening voor allen de avond rond 10 uur beeindigd

Het was een prachtige dag/avond en voor herhaling zeker vatbaar.

cce15102017_00000

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *